top of page

חיים חנציסטיאנו

הייתי עם הבן שלי (בן 13) בסדנת אב ובן. היה פשוט מעולה. זמן איכות רק אני והוא באווירה כיפית, אינטימית ומלמדת. תודה רבה למיה שפשוט יודעת איך עושים את זה כמו שצריך. כל הכבוד

אתי ראובן

לפני כמה חודשים סיימתי קורס נגרות אצל מיה המהממת ועד היום אני עדיין מעכלת את החוויה המופלאה שעברתי
הגעתי עם המון חששות, כי מה לי ולנגרות, למרות שממש רציתי הרגשתי ששתי הידיים שלי אולי לא יתפקדו כמו שצריך ...
אבל – החששות התבדו מהשיעור הראשון
מיה היתה פשוט נפלאה, השקט והרוגע והסבלנות שלה ביחד עם הידע הרחב והמקצועיות – הפכו את הקורס הזה למשהו שהיום אני מצטערת שלא עשיתי הרבה לפני
שלא לדבר על זה שהיום בבית אני לא צריכה טובות של אף אחד 😊
יודעת לעשות וליצור לבדי
בקיצור – מומלץ בחום ובהמון אהבה

רחל כהן

מיה יקרה ומקסימה.
תודה על הסדנא המקצועית והמושקעת.
בסדנא שלך חומרים מגוונים ומכשירים רבים וחדשניים, שמאפשרים ליצירתיות לצאת ולבוא לידי ביטוי.
בתום כל מפגש חכיתי למפגש הבא, שבו כל כך נהניתי מההדרכה והאווירה.
בע"ה עוד נפגש ונעבוד יחד.
תודה מעומק הלב.
רחל כהן

תודה לכולכם

Frances Arking

Maya runs a fantastic chug. My son did this for a week and came home with wonderful creations. He enjoyed it very much. Maya is a wonderful teacher, patient and lots of knowledge about wood and her craft. Looking forward to doing many more workshops with her.

Highly recommended.

The Elliotts 

my son had a great week of woodworking in a pleasant atmosphere. Came home happy, with new knowledge and his own creations.

איתי איבצן

ממליץ בחום על קורס הנגרות עם מיה - הגעתי ללא ניסיון או ידע מוקדם ומיה הנחתה אותי בהמון סבלנות ומקצועיות. חוויה נהדרת - תודה מיה!

ארז אביאור

ממליץ בחום על השיעורים האלו לכל גיל! מיה המאסטרית מלמדת ומסבירה מקצה לקצה. אני בטוח שאין עוד מקום שמספק כזאת חוויה מדהימה, כיפית ומרגיעה. רק כאן אפשר להגיע לשיא היצירתיות

נדיה קפלן

הבת שלי שהיא בת 14 היתה בקייטנה של מיה.

ראיתי את הילדה שלי מלאת מוטיבציה, שמחה, מסתדרת עם כל הדברים (יש לה ידיים כן) , יצירתית וממש מרוצה. היה לה נוח , מעניין ושמח. את הדברים היפים שהם עשו נכנסו ישר לשימוש. אני שמחה מאוד שהצלחנו להתגבר על החששות ואירה הצטרפה לקבוצת ילדים מדהים והכירה את מיה!

משפחת כספי

אוּרי שלי (13) היה בקורס של שבוע אצל מיה בנגריה והיה סוּפר- מרוצה! לא רק שהקורס הקנה מיומנויות לחיים, אלא שהתוצרים היו נפלאים, שימושיים ויפים והאווירה מאפשרת ותומכת. חוויה מעצימה ממש! תודה מיה

משפחת אפלבאום

הבן שלי השתתף בארבעה מחזורי קייטנה בסדנת הנגרות של מאיה. התאהב עד מעל הראש הן בעולם הנגרות והן במאיה. היחס האישי, התוצרים האיכותיים, האווירה הקבוצתית הנפלאה, המקום המושקע. ומבחינתי כאמא - גם הקפדה על כללי בטיחות.

מאיה זיהתה את החוזקות שלו, והתאימה לו תוכנית אישית, על בסיס נגרות מסורתית. ואני קיבלתי, לצד תוצרים מהממים ואיכותיים, ילד מועצם, עם שרירי ידיים מרשימים, ומאושר.

נועה אלי

ממליצה בחום! חוויה לכל גיל,למידה והנאה מובטחת! מיה מהממת ומעבירה את הסדנא בצורה הטובה ביותר❤️

משפחת אבישי

בני, בן 10, השתתף בשבוע סדנת הנגרות של מיה בתחילת יולי 2022. זאת היתה הצלחה מדהימה ומגיע למיה קרדיט ענק. הנגריה מקסימה, נעימה, מאובזרת ואינטימית. מיה השרתה אווירה מאפשרת, מעצימה, מעניינת וסבלנית לכל אורך הסדנה. היא העניקה תשומת לב אישית לעומר ולכל הילדים, הקנתה המון ידע והבנה באומנות הנגרות והשימוש בעץ, הסבירה כללי בטיחות ופינקה אותם בפירות וירקות וחטיפי בריאות כל יום. מדי יום עומר בנה רהיט אחר, לעיתים בטכניקות מאתגרות ומיוחדות שנתנו לו הרגשת מסוגלות והישג אישי. מדובר בסדנה מהמיוחדות ביותר שנתקלנו בהן, משב רוח מרענן בעידן של מסכים, מחשבים וגיימינג. ממליצה בחום רב! יישר כוח מיה, מחכים לקייטנות ולסדנאות נוספות. משפחת אבישי, מודיעין.

משפחת מודן

הבן שלי היה בסדנת נגרות בחופש הגדול

הוא מאוד נהנה ! ויצא עם יצירות מדהימות

מיה ממש מקסימה,נעימה ומקצועית

משפחת שכנר

הבן שלי סיים היום קיטנת נגרות בהובלת מאיה, אני חייבת לציין שהקיטנה היתה נהדרת

ראשית הוא בנה מוצרים מושקעים מהקצה לקצה, למד מיומנויות חשובות של עבודה עם כלי עבודה. הוא נהנה מיחס חם ומקצועי ממאיה והלך כל בוקר בשימחה וחזר בצהרים מאושר ושמח בתוצרים שיצר.

תודה על חוויה מושלמת!

משפחת גילה

ממליצה מאד על הסדנא אצל מיה. בתי בת ה9 הגיעה ללא ידע מוקדם, זכתה לתשומת לב וליחס אישי ונהנתה מלמידה ומתהליך משמעותיים! כמובן גם חזרה עם תוצרים מהממים בהם היתה גאה מאד.

bottom of page